18 May · admin · No Comments

Plazhi i Velipojës

Velipoja, është një nga plazhet dhe pikat turistike më të rëndësishme të Shkodrës, për të cilën duhet të përshkoni vetëm 35 kilometra. Eshtë një qendër turistike mjaft e këndshme, me peizazh të larmishëm, ku ndërthuren hijshëm deti, plazhi, lumi, delta me ishuj, kodra, fusha, laguna, pylli, ligatinat; vendi më i përshtatshëm për të vrojtuar zogjtë e Adriatikut Lindor në dunat e rërës dhe pellgjet e cekta të ujit; trevë me popullim dhe histori të hershme, tradita të pasura etno-folklorike, me fermerë dhe peshkatarë të zot, mikpritës e të njohur në krejt Shqipërinë për humorin e tyre të hollë.

Facebook

Instagram

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook

Location

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2022 by Camping Villaggio Gardenland | Design by Webhiper.al