Paketat

AKOMODIMI NE CAMPING VILLAGE GAREDENLAND

ZGJIDHNI AKOMODIMIN

HOSTEL

Hostel

Tani mund të rezervoni një shtrat në hostelin tonë duke filluar nga 6 Euro/personi

Rezervo

SHTEPI DRURI DHE TENDA

Shtepi Druri

Shtepi druri kushton 30 euro ne dite per 4 persona. Brenda ka dy ...

Pronoto

Tenda

Tenda kushton 5 euro në dite per 2 persona. Banjo dhe dush jane jashte.

Pronoto

AKOMODIMI ME MJETE

Parkime Karavani

Parkime Autorulota

Tenda

Parkime per Makina

CMIMET 2022-2023

 

Vendosje Çadre 5 €/
 
Parkim Motorri 5 €/dita
Adults

EKSTRA
LAVANDERI
5,00 €/ për 3 kg
QËNDRIM KARAVANI/ AUTO RULOTE NË PARKING
7,00 €/dita
SHTËPIA E DRURIT DERI NË 5 PERSONA
30,00 €/nata
HOSTEL
6,00 €/personi/natë

FALAS

KONTAKTONI

Prices 2018

Tent for Hire
5 €/day
 
Motor Parking
5 €/day

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook

Location

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2022 by Camping Villaggio Gardenland | Design by Webhiper.al