Gardenland Resort

Home | Gardenland Resort

Gardenland Resort

Gardenland Resort, nje xhevahir ne zemer te natyres. Gjendet ne qarkun e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush, prane lumit Drin, 15 km nga kalaja e Rozafes, 75 km nga aeroporti i Tiranes Nene Tereza. Ne kete resort mund te gjeni cdo gje qe deshironi si: hotel, bar & restorant, salle eventesh, pishine e hapur, kend lojrash per femije, wifi falas, parking 24 ore free. Nje resort i vendosur ne periferi, larg zhurmes se qytetit, ju ndihmon te harroni streset e jetes se perditeshme dhe te relaksoheni gjate qendrimit tuaj.

Gardenland Resort

View

Hotel

View

Restaurant

View

Camping

View
Bar

Bar

View

Playground

View

Events

View

Pool

View

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook

Location

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2022 by Camping Villaggio Gardenland | Design by Webhiper.al