Shtepi Druri

PAMJE

Pamje nga lumi

CHECK-IN

13 / 14 pm

Kafshe

Te Lejuara

PERSHKRIMI

Shtepi druri kushton 30 euro ne dite per 5 persona.

Brenda ka dy krevate marinari, kuzhine, ajer te kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine, verande dhe banjo.

Dushi eshte jashte shtepie.

GALERI

AKOMODIME TE NGJASHME

Tenda

Tenda kushton 5 euro në dite per 2 persona. Banjo dhe dush jane jashte.

Shtepi Druri

Shtepi druri kushton 30 euro ne dite per 4 persona. Brenda ka dy ...

Hostel

Tani mund të rezervoni një shtrat në hostelin tonë duke filluar nga 6 Euro/personi

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook

Location

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2022 by Camping Villaggio Gardenland | Design by Webhiper.al