Camping Village Gardenland – Kamping ne Shqiperi – Zgjidhni akomodimin qe ju duhet: Kamping me Karavan, Kamping me Autorulota, Kamping me Cadra Shqiperi, Shtepi Druri, Dhome me Qera.

MIRE SE VINI NE CAMPING VILLAGE GARDENLAND

camping500x399

KAMPING

 

Ne ofrojme 30 vend parkime per Karavane, 30 vend parkime per Autorulota, 30 vend parkime per Automjete, 30 Cadra.

 

Ju mund te parkoni Kamperin tuaj ose mund te merrni me qira Cadra ose Shtepi Druri.

Zgjidhni strehimin me te mire per pushimet tuaja

Hostel

Tani mund të rezervoni një shtrat në hostelin tonë duke filluar nga 6 Euro/personi

Shtepi Druri

Shtepi druri kushton 30 euro ne dite per 4 persona. Brenda ka dy ...

Tenda

Tenda kushton 5 euro në dite per 2 persona. Banjo dhe dush jane jashte.

GARDENLAND RESORT

 

Gardenland Resort, nje xhevahir ne zemer te natyres. Gjendet ne qarkun e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush, prane lumit Drin, 15 km nga kalaja e Rozafes, 75 km nga aeroporti i Tiranes Nene Tereza. Ne kete resort mund te gjeni cdo gje qe deshironi si: hotel, bar & restorant, salle eventesh, pishine e hapur, kend lojrash per femije, wifi falas, parking 24 ore free. Nje resort i vendosur ne periferi, larg zhurmes se qytetit, ju ndihmon te harroni streset e jetes

CAMPING

 

Camping Village Gardenland , ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, Peshkimi ne liqen etj.

SHERBIMET

Sherbimet me te mira per pushimet tuaja

Restorant

Kuzhina me e mire ne Camping Village Gardenland

Pishine

Pishine verore ne Camping Village Gardenland

Bar Kafe

Bar Kafe & Embeltore ne Camping Village Gardenland

Tualete dhe Dushe

Tualete dhe dushe ne Camping Village Gardenland

Free Wi-Fi

Free Wi-Fi ne Camping Village Gardenland

Parking Falas

Parking falas per klientet ne Camping Village Gardenland

Parkime Karavani

Parkime Autorulota

Tenda

Parkime per Makina

AKTIVITETET

Aktivitetet ne kampingun tone

Camping Village Gardenland – Kamping ne Shqiperi – Zgjidhni akomodimin qe ju duhet: Kamping me Karavan, Kamping me Autorulota, Kamping me Cadra Shqiperi, Shtepi Druri, Dhome me Qera.

Rreth Nesh

Camping Village Gardenland ndodhet brenda Gardenland Resort ne rrethin e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush. Ne kampin tone ju keni mundesi te ndryshme te akomodimit si rulota, karavane, shtepi druri dhe tenda. Ju mund te parkoni autokampin tuaj ose mund te merrni me qira nje çader ose shtepi druri. Ne resort ju mund te gjeni gjithçka qe deshironi: Bar & Restorant, Pishina, Kend lojerash per femije, etj.

Facebook

Location

Kontakto

 Barbullush  Shkoder, Albania

 

 +355 69 206 0524

 

info@campingalbania.com

© Copyright 2022 by Camping Villaggio Gardenland | Design by Webhiper.al